Galeria Uffizi Bilety Cena 2019

BILETY GALERIA UFFIZI CENA 2019

Cena biletu Uffizi Gallery (zaktualizowana w 2019 r.)

Zobacz galerię Uffizi – jedno z najbardziej prestiżowych muzeów we Włoszech. Porównaj ceny i zarezerwuj bilety online z gwarancją najlepszej ceny.

Galeria Uffizi jest jednym z najlepszych muzeów we Włoszech, a także jednym z najstarszych. Zaprojektowany przez Giorgio Vasari w 16 wieku, aby pomieścić trzynaście najważniejszych sądów florenckich, o nazwie “uffici”.

Każdego roku miliony podróżnych odwiedzają Galerię Uffizi, by podziwiać na własne oczy najsłynniejsze dzieła sztuki, które przez wieki zaznaczyły artystyczną innowacyjność ludzkości.

Ile kosztuje galeria Uffizi Gallery?

Uffizi Ceny biletów do galerii zależą od pory roku.

Od 01.03 do 31.10 :

  • Standardowe bilety do Galerii Uffizi kosztuje 20 € (+ 4 € za obowiązkową rezerwację). Bilety ze zniżką * kosztują 10 € (+ 4 € za obowiązkową rezerwację)

Od 01/11 do 28/02 :

  • Bilety standardowe do Galerii Uffizi kosztuje 10 € (+ 4 € za obowiązkowe rezerwacja).
  • Bilety ulgowe * koszt 6 € (+ 4 € za obowiązkową rezerwację)
    • * Zniżka dotyczy obywateli UE, Islandii, Norwegii, Szwajcarii, Liechtensteinu, w wieku od 18 do 25 lat i regularni nauczyciele w szkołach państwowych.

** Wstęp do galerii Borghese to bezpłatnie w pierwszą niedzielę każdego miesiąca .

*** Audioprzewodniki są dostępne przy wejściu (po włosku, angielsku, francusku, hiszpańsku, niemiecku, polsku, rosyjsku i japońsku. Cena wynosi 6 €.

Galeria Accademia Bilety Cena

Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem?

Tak! Galeria Uffizi jest jednym z najczęściej odwiedzanych muzeów we Włoszech. To zawsze sezon we Florencji, a codzienni turyści z całego świata odwiedzają Galerię Uffizi.

Przy rezerwacji online biletu, ominiesz długie linie kupna biletów, które mogą plagą Florencji najbardziej popularne zabytki w szczycie sezonu.

Możesz kupić swoje bilety z oficjalnej strony internetowej, ale bilety do galerii Uffizi bardzo szybko wyprzedają się na oficjalnej stronie internetowej.

Nie martw się, jeśli bilety zostaną wyprzedane zgodnie z twoimi preferencjami istnieje wiele innych stron internetowych, które sprzedają bilety. Kiedy oficjalne biuro nie ma już biletów na dany dzień, internetowe biura podróży prawdopodobnie nadal będą je mieć. Skorzystaj z wyszukiwarki TourScanner i porównaj ceny wszystkich stron internetowych, aby zarezerwować bilety wstępu, wycieczki z przewodnikiem lub bilety złożone z innych atrakcji we Florencji.

Czy są jakieś bilety łączone?

Wiele biur podróży sprzedaje pakiety combo, w tym kilka muzea. Skorzystaj z połączonych biletów, aby odwiedzić inne, godne uwagi atrakcje Florencji.

Odwiedź galerię Accademia

Bilety do galerii Accademia w Florencji

Galeria Accademia jest drugie najczęściej odwiedzane muzeum we Florencji zaraz po Galerii Uffizi. Oryginalny posąg słynnego Dawida Michała Anioła sprawił, że Galeria Accademia jest najbardziej znanym muzeum we Włoszech. Bez wątpienia jedno z najlepszych muzeów na świecie, Galeria Accademia jest obowiązkowa podczas każdej wizyty we Florencji.

Odkryj ogrody Palazzo Pitti i Boboli

Ogrody Boboli we Florencji we Wloszech

Nie przegap najbardziej eleganckiego budynku we Florencji Palazzo Pitti . Położony w południowej części rzeki Arno (w odległości krótkiego spaceru od Ponte Vecchio), Palazzo Pitti to obowiązkowa wizyta w pałacu we Florencji.

Bezpośrednio za Palazzo Pitti są cudowne Ogrody Boboli jedno z największych skansenów we Florencji. Ogrody, w których znajdują się wspaniałe, wielowiekowe dęby, piękne fontanny i rzeźby, oferują turystom spokojne schronienie przed gorącym słońcem w lecie.

Wspinaczka na szczyt kopuły katedry we Florencji

Duomo we Florencji

Formalnie “Cattedrale di Santa Maria del Fiore”, Florence’s Cathedral musi odwiedzić atrakcję. C kończy się na szczycie Dome i cieszy się widokiem Florencji z lotu ptaka.

Odwiedź Palazzo Vecchio

Palazzo Vecchio we Florencji

Odwiedź Palazzo Vecchio i podróżuj w czasie. Chociaż Pałac nadal pełni funkcję ratusza we Florencji, większość Palazzo Vecchio pozostaje muzeum.

Palazzo Vecchio było symbolem życia politycznego i obywatelskiej władzy Florencji przez ponad siedem stuleci.

Podziwiaj kościół Santa Croce

Santa Croce we Florencji

Santa Croce to słynny kościół we Florencji, w którym pochowanych jest wielu znanych Włochów (Michelangelo, Rossini i Machiavelli, aby wymienić tylko kilka). Jego rzeźby i sama wielkość budynku z pewnością zrobią na Tobie wrażenie.

Czy warto je oprowadzać?

Absolutnie. Oto dlaczego:

  • Wycieczki z przewodnikiem są łatwe do rezerwacji, a bilety są zarezerwowane

Twoje bilety wstępu zostaną kupione z wyprzedzeniem i gotowe, nic do zrobienia, ale po prostu się pojawisz.

  • Przejdź linię i nie marnuj cennego czasu na wakacje

Skocz na linii oczekiwania i wejdź do muzeum od razu

  • Skup się na najważniejszych arcydziełach

Z ogromną ilością sztuki, aby zobaczyć w Galerii Uffizi podczas wycieczki z przewodnikiem możesz skupić się tylko na kilku najważniejszych działach

Kiedy rezerwujesz przewodnika, jest ktoś, kto odpowie na twoje pytania. Znacznie ładniej jest mieć doświadczonego przewodnika, który może wyjaśnić szczegółowo, co chcesz wiedzieć.

Wejście do galerii Uffizi

O której godzinie najlepiej jest odwiedzić Galerię Uffizi?

Planuj wydać co najmniej pół dnia (lub nawet cały dzień). Galeria jest ogromna, a prace wyświetlane na ścianach zdecydowanie zasługują na więcej niż szybkie spojrzenie.

Jakie są godziny otwarcia?

Galeria Uffizi jest otwarta od wtorku do niedzieli, od 8:15 rano do 6: 50 pm

Wejście do galerii Uffizi jest dozwolone co 15 minut. Ostatnie wejście jest o 16:45

Galeria Uffizi jest zamknięta w każdy poniedziałek, 1 stycznia, 1 maja i dzień Bożego Narodzenia