Galeria Borghese Bilety Cena 2019

Galeria Borghese Bilety Cena

Bilety do galerii Borghese (zaktualizowane w 2019 r.)

Odwiedź Galerię Borghese – jedno z najbardziej prestiżowych muzeów na świecie. Porównaj oferty i zarezerwuj bilety online w najlepszej cenie

Usytuowana na wzgórzu Pincio w Rzymie Galeria Borghese mieści się w imponującej XVII-wiecznej Willi Borghese. Muzeum oferuje odwiedzającym bardzo ważną kolekcję dzieł sztuki Berniniego, Caravaggia, Raphaela i Canovy, by wymienić tylko kilka. Jego niesamowite dzieła sprawiły, że Galeria Borghese stała się znana w całej Europie

Ile kosztują bilety do galerii Borghese?

  • Bilety standardowe na Galerię Borghese kosztują 13 € (+ 2 € za obowiązkową rezerwację). Bilety ze zniżką * kosztują 6,5 € (+ 2 € za rezerwację obowiązkową)
    * Zniżka dotyczy obywateli UE, Islandii, Szwajcarii, Norwegii, Liechtensteinu, w wieku od 18 do 25 lat i regularnie nauczyciele w szkołach państwowych
  • Wstęp do Galerii Borghese jest bezpłatny w pierwszą niedzielę każdego miesiąca .

Czy galeria Borghese została wpisana do Przepustki Roma?

Tak, Galleria Borghese jest częścią Roma Pass. Należy pamiętać, że rezerwacja biletu jest również obowiązkowa, dzwoniąc pod numer +39 06 32810.

Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem?

Zarezerwuj bilet online, jest to obowiązkowe!

Bilety należy kupić wcześniej, ponieważ Galerię Borghese można zwiedzać tylko z rezerwacją

Bilety można kupić na oficjalnej stronie ale bilety do galerii Borghese szybko sprzedają się na oficjalnej stronie internetowej ze względu na ograniczoną pojemność ( dopuszcza się jednorazowo maksymalnie 360 ​​osób).

Nie martw się, jeśli bilety zostaną wyprzedane w wymaganym terminie, istnieje wiele innych witryn, które sprzedają bilety. Kiedy oficjalne biuro nie ma już żadnych biletów na dany dzień, agencje prawdopodobnie nadal będą je miały. Skorzystaj z wyszukiwarki TourScanner i porównaj ceny wszystkich stron internetowych, aby zarezerwować wejściówki, wycieczki z przewodnikiem lub połączone wizyty kilku atrakcji Rzymu.

Borghese Galeria bilety i wycieczki

Co zobaczę?

Galeria Borghese jest jedną z największych na świecie kolekcji malarstwa i rzeźby.

Kardynał Scipione Borghese był zapalonym kolekcjonerem sztuki. Jego fantastyczna kolekcja pojawiła się publicznie pod koniec XIX wieku, kiedy stracił fortunę. Kilka wieków później stała się jednym z najsłynniejszych muzeów sztuki w Rzymie.

Kardynal Scipione Borghese

Najważniejsze wydarzenia z Borguese Gallery to słynny “Apollo i Daphne” Berniniego, Pauline Bonaparte jako “Venus Victrix” Canovy, “Chłopiec z koszem owoców” Caravaggia, “Sacred and Profane” Miłość “od Tycjana”, Enchantress Circe “autorstwa Dosso Dossi, by wymienić tylko kilka.

Czy są jakieś bilety łączone?

Wiele biur podróży sprzedaje pakiety combo, w tym kilka muzeów. Skorzystaj z połączonych biletów, aby odwiedzić inne, godne uwagi atrakcje Florencji, takie jak Koloseum lub Muzea Watykańskie.

Odwiedź Koloseum i Forum Romanum

Odwiedź Koloseum na Forum Romanum

Dodaj wizytę do Koloseum na swoją trasę. Koloseum jest największym amfiteatrem zbudowanym w czasach Cesarstwa Rzymskiego. Zainaugurowany w 80 r., Był używany do walki gladiatorów, egzekucji i polowań na zwierzęta.

Zbadaj Muzea Watykańskie

muzea watykanskie

Po odwiedzeniu Galerii Borghese udaj się do Muzeów Watykańskich. N radzi sobie z ogromnym kompleksem pokoi, dzieł sztuki i historii. Musi odwiedzić dla Rzymu po raz pierwszy odwiedzających.

Czy warto je zwiedzać?

Absolutnie tak. Oto dlaczego:

  • Wycieczki z przewodnikiem są łatwe do rezerwacji, a bilety są zarezerwowane

Twoje bilety zostaną kupione z wyprzedzeniem i gotowe, nic do zrobienia, ale tylko się pokaż.

  • Przejdź linię i nie marnuj swój cenny czas na wakacje

Przeskocz kolejkę i wejdź do galerii od razu

  • Skup się na najważniejszych arcydziełach

Z ogromną ilością dzieł sztuki, które można zobaczyć w Galerii Borguese, zwiedzanie z przewodnikiem może Ci pomóc skupić się tylko na niektórych najważniejszych działach muzeum.

Kiedy rezerwujesz przewodnik, jest ktoś, kto odpowie na twoje pytania, gdy się pojawią. Znacznie ładniej jest mieć dobrze poinformowanego przewodnika, który może wyjaśnić ci, co chcesz wiedzieć.

Willa i ogrody Borghese

O której godzinie najlepiej jest odwiedzić Galerię Borghese?

Podczas dokonywania rezerwacji będziesz musiał wybierz dwugodzinną przedział czasowy zgodnie z następującym harmonogramem: od 9 rano do 11 rano / 11 rano do 1 po południu / od 1 po południu do 3 po południu / od 15 do 17 od 17 do 19 00

Wybierz przedział czasowy, który najlepiej odpowiada harmonogram. Dla informacji najbardziej popularnym przedziałem czasowym jest 11:00. Godziny otwarcia w południe (13: 00-15: 00) i ostatnie miejsce w ciągu dnia (17: 00-19: 00) są mniej popularne.

Jakie są godziny otwarcia?

Galeria Borguese jest otwarta od wtorku do niedzieli, od 9 rano. do 19:00. Po godzinie 17 nie ma wstępu

Porady dotyczące podróży

  • Rezerwacja biletu na Borghese Gallery jest obowiązkowa i można ją kupić na oficjalnej stronie internetowej, mimo że jej doświadczenie użytkownika jest wyjątkowo złe
  • Jeśli bilety są sprzedawane w oczekiwanej dacie, nie martw się. Istnieje wiele internetowych biur podróży, które sprzedają bilety do galerii Borghese. Użyj wyszukiwania TourScannera, aby porównać wszystkie oferty.
  • Rozpocznij swoją wizytę na piętrze, a następnie na parterze, unikniesz głównego tłumu